FA    [EN]
 

جهت دریافت برنامه کلاسی کلیک کنید
مراحل دریافت برنامه:وارد کردن نام مرکز:گندمان      -وارد کردن رشته   -انتخاب گزینه جست و جو
 
 
 
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.منو
بيشتر
ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور واحد گندمان از 19 مرداد آغاز می شود.
پیام نوروزی مقام معظم رهبری به مناسبت تحویل سال 1396
 • 1396/1/16 چهارشنبه پیام نوروزی مقام معظم رهبری به مناسبت تحویل سال 1396
  اقتصاد مقاومتی یک مجموعه است؛ این مجموعه اگر فقط در زیر نام اقتصاد مقاومتی مورد توجّه قرار بگیرد، ممکن است چندان منشأ اثر نباشد؛ من علاج را در این میبینم که این مجموعه را به نقاط مهم تقسیم کنیم و برای هر نقطه‌ی کلیدی و مهمّی یک فصلی از زمان را قرار بدهیم، و از مسئولین و افراد شاخص و از آحاد مردم بخواهیم که همه‌ی همّت خود را بر روی آن نقاط کلیدی متمرکز کنند؛ به نظر من علاج در این است که این نقطه‌ی کلیدی را امسال درست شناسایی کنیم. به اعتقاد من این نقطه‌ی کلیدی عبارت است از تولید، تولید داخلی؛ و اشتغال و عمدتاً اشتغال جوانان؛ اینها آن نقاط کلیدی اصلی است. اگر ما توانستیم روی این دو نقطه متمرکز بشویم و کارها را بر این اساس برنامه‌ریزی و دسته‌بندی بکنیم، تصوّر این است که کار به‌میزان زیادی جلو خواهد رفت و موفّقیّتهای چشمگیر و محسوسی پیش خواهد آمد. من در سخنرانی ان‌شاءالله خصوصیّاتی را که بر این دو نقطه‌ی کلیدی و اساسی مترتّب است توضیح خواهم داد؛ لذا من شعار امسال را «اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال» قرار میدهم؛ یعنی اقتصاد مقاومتی عنوان کلّی است، بعد تولید و اشتغال؛ این مجموع نقاطی است که بایستی همه بر روی آن مت
مسابقه علمی
 • 1396/2/23 شنبه مسابقه علمی
  مسابقات علمی رشته حسابداری مورخ 23/2/96 در محل کلاس 201 برگزار گردید.
اردوی اساتید
 • 1396/2/21 پنجشنبه اردوی اساتید
  اردوی تفریحی به مقصد قلعه تک واقع در شهرستان کیار روز پنجشنبه مورخ 21/2/96 با حضور تعداد 15 نفر از اساتید به همراه خانواده و نیز تنی چند از اعضای انجمن و مسئولین دانشگاه برگزار گردید.
دوره آموزشی کار با نرم افزار رافع 7
 • 1396/2/13 چهارشنبه دوره آموزشی کار با نرم افزار رافع 7
  دوره آموزشی کار با نرم افزار رافع 7 به مدت 18 ساعت در بازه زمانی 13/2/96 تا 21/2/96 به صورت عملی و رایگان برای 15 نفر از دانشجویان این رشته برگزار گردید.
انتخابات انجمن های علمی
روزشمار و عناوین روزهای «هفته معلم» در سال 96
تغییر محل آزمون یا امتحانات -مهمان اضطراری
گرامیداشت هفته جهانی بهداشت
عیادت از کودکان سرطانی
 • 1395/12/20 جمعه عیادت از کودکان سرطانی
  دانشجویان دانشگاه پیام نور از کودکان سرطانی بیمارستان امید اصفهان عیادت و دلجویی نودند.
نشست تخصصی
 • 1395/12/14 شنبه نشست تخصصی
  جلسه نشست تخصصی با موضوع « نسل چهارم؛معتقد به آرمان های انقلاب یا دلباخته فرهنگ غربی؟» با حضور تعداد 20 نفر از دانشجویان واحد در روز شنبه 14/12/1395 ساعت 10 در محل کلاس 201 برگزار گردید.
برنامه های بزرگداشت دهه فاطمیه
نشست تخصصی
 • 1395/12/5 پنجشنبه نشست تخصصی
  نشست تخصصی با موضوع « خانواده های ایرانی و فضای مجازی،فرصت یا چالش؟» با حضور تعداد 25 نفر از دانشجویان واحد در روز پنجشنبه 5/12/1395 ساعت 10 در محل کلاس 201 برگزار گردید.
نشست تخصصی
 • 1395/11/28 پنجشنبه نشست تخصصی
  نشست تخصصی با موضوع «دشمن پنداری آمریکا:توهم توطئه یا اصل عقلایی؟» با حضور تعداد 25 نفر از دانشجویان واحد در روز پنجشنبه 28/11/1395 ساعت 10 در محل کلاس 202 برگزار گردید.
کارگاه نشریات دانشجویی
جشن دانشجویی
 • 1395/9/22 دوشنبه جشن دانشجویی
  جشن دانشجویی به مناسبت روز دانشجو در تاریخ 22/9/95 در محل دانشگاه پیام نور واحد گندمان برگزار گردید.
مسابقات ورزشی درون دانشگاهی
 • 1395/9/6 شنبه مسابقات ورزشی درون دانشگاهی
  برگزاری مسابقات ورزشی در رشته های(والیبال خواهران و برادران،بدمینتون خواهران،تنیس برادران،فوتسال برادران و ...) در بازه زمانی 6 تا 16 آذر 95
برگزاری کارگاه عملی حقوق و دستمزد
 • 1395/9/3 چهارشنبه برگزاری کارگاه عملی حقوق و دستمزد
  کارگاه عملی حقوق و دستمزد با همکاری امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور واحد گندمان، انجمن علمی دانشجویی حسابداری و موسسه حسابداری چوب خط و با حضور تعداد 50 نفر از دانشجویان واحد روز دوشنبه مورخ 2/09/1395 ساعت 10 در سالن اجتماعات دانشگاه برگزار گردید.
همایش یک روزه دانشجویان رشته حسابداری
 • 1395/9/2 سه شنبه همایش یک روزه دانشجویان رشته حسابداری
  همایش دانشجویان رشته حسابداری به همت انجمن علمی دانشجویی حسابداری در تاریخ 1/9/1395 در محل دانشگاه پیام نور واحد گندمان برگزار گردید.تعدادی از دانشجویان مشغول به تحصیل این رشته، دانشجویان فارغ التحصیل و پذیرفته شده در مقطع کارشناسی ارشد، نیز فارغ التحصیلان شاغل و همچنین دانشجویان جدیدالورود از طریق تماس تلفنی مطلع گردیده و در این مراسم شرکت نمودند.
حضور در کارگاه عملی حسابداری - ارزش افزوده
نشست بررسی مشکلات انجمن علمی دانشجویی حسابداری با مسئولین دانشگاه
حضورنمایندگان دانشجویی دانشگاه در این نمایشگاه و برپایی غرفه
 • 1395/7/13 سه شنبه نمایشگاه حرکت و رویش استانی حضورنمایندگان دانشجویی دانشگاه در این نمایشگاه و برپایی غرفه
  سومین نمایشگاه جشنواره حرکت و رویش مرحله استانی باحضور 11مرکز و واحد دانشگاهی پیام نور استان در قالب 13 غرفه شامل اختراعات و ابتکارات، نشریات علمی، کارگاه‌های آموزشی، ایده‌های برتر و دانشگاهی در دانشگاه پیام نور مرکز شهرکرد برپا گردید . جشنواره حرکت به منظور رقابت میان انجمن‌های علمی و دانشجویی و در روز 10 مهر 1395 و جشنواره رویش به منظور رقابت میان کانون‌های فرهنگی و هنری و در روز 11 مهر 1395 برگزار شد.
مشاوره رایگان انتخاب رشته در دانشگاه پیام نور گندمان
رشته های دانشگاه پیام نور گندمان در یک نگاه
امتیازات و تسهیلات اعطایی دانشگاه پیام نور
 • 1395/5/21 پنجشنبه امتیازات و تسهیلات اعطایی دانشگاه پیام نور
  دانشگاه پیام نور در کشور قریب به 500 مرکز و واحد (495 فعال) دارد که بیش از یک میلیون نفر دانشجو را با هدف گسترش مرزهای دانش در اقصی نقاط کشور به ویژه مناطق محروم تحت پوشش قرارداده است.
بدون کنکور وارد دانشگاه شوید
اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل
 • 1395/3/6 پنجشنبه نشست تخصصی شعار سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل
  نشست تخصصی با موضوع شعار سال (اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل) طبق درخواست دانشجویان و با مسئولیت و اجرای انجمن علمی حسابداری دانشگاه پیام نور واحد گندمان روز چهار شنبه 5/3/95 ساعت 10 در محل کلاس 201 برگزار گردید.
توزیع صبحانه سالم ، بزرگداشت هفته سلامت
 • 1395/1/18 چهارشنبه توزیع صبحانه سالم ، بزرگداشت هفته سلامت
  به مناسبت فرارسیدن هفته سلامت و بهداشت جهانی برنامه ایستگاه سلامت و توزیع نمادین صبحانه سالم در محل دانشگاه پیام نور واحد گندمان برگزار گردید.هفته ملی سلامت، از 18 لغایت 24 فروردین ماه است که با روز جهانی بهداشت در 18 فروردین آغاز می گردد. به همین مناسبت انجمن علمی تربیت بدنی این دانشگاه با همکاری کانون هلال احمر دانشجویان اقدام به برگزاری برنامه های زیر نمود: 1-احداث غرفه سلامت و اندازه گیری رایگان فشار خون. 2- توزیع بروشور ده گانه های سلامتی 3-برگزاری همایش صبحانه سالم(در این مراسم نان،پنیر،سبزی،میوه و چای در بین دانشجویان توزیع گردید). 4-برگزاری یک دوره مسابقه دارت
همایش بزرگداشت هفته منابع طبیعی
 • 1394/12/18 سه شنبه همایش بزرگداشت هفته منابع طبیعی
  همایش بزرگداشت هفته‌ منابع طبیعی و مراسم درخت‌کاری روز سه شنبه مورخ 18/12/94 با حضور مهندس محمدی مقدم مدیر کل اداره منابع طبیعی استان،حجت الاسلام حسینی نماینده ولایت فقیه در اداره منابع طبیعی،جناب آقای مهندی رحمانی رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان بروجن،آقای مفتوح رئیس اداره منابع طبیعی گندمان،بخشدار،شهردار و مسئولین بخش گندمان و جمعی از دانشجویان دانشگاهیان و نیز کشاورزان و دامداران و معتمدین محلی بخش گندمان درمحل دانشگاه پیام نور واحد گندمان برگزار شد.
وام شهریه متغییر
همایش پیاده روی دانشجویان شهرستان بروجن
 • 1394/11/16 جمعه همایش پیاده روی دانشجویان شهرستان بروجن
  با عنایت به هماهنگی های به عمل آمده در جلسه مسئولین فرهنگی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی شهرستان بروجن، مبنی بر برگزاری همایش پیاده روی، صبح روز جمعه مورخ 16/11/94 دانشجویان این دانشگاه با سرپرستی انجمن علمی تربیت بدنی به تعداد 65 نفر در ابتدای جاده سیاسرد بروجن حضور یافتند و همگام با دیگر دانشجویان پیاده روی را آغاز نمودند. مسیر این همایش از میدان شهید بهشتی تا منطقه گردشگری سیاسرد بروجن انجام پذیرفت. در انتهای مسیر دانشجویان اجتماع نموده و مراسم اختتامیه آغاز شد.پس از قرائت قرآن توسط دانشجوی این واحد جناب آقای محمود کردیزدی و قرائت سرود جمهوری اسلامی ایران،آقای اسماعیل غیاثی به عنوان سخنران مراسم بیاناتی چند را ایراد نمودند.ایشان به اهمیت انتخابات و شرایط خاص کشور اشاره نموده و اضافه کردند حضور در عرصه انتخابات بر همه ی ایرانیان خصوصاً قشر فهیم دانشگاهی واجب است و باید به دشمنان این مرز و بوم ثابت کنیم که همچون گذشته پشتیبان ولایت فقیه و دوستدار خاک پاک میهن عزیز اسلامیمان هستیم.در پایان جلسه به تعداد دو نفر از هر دانشگاه جوایزی به قید قرعه اهدا گردید.
برگزاری نشست تخصصی با موضوع شادی و نشاط در جامعه
 • 1394/9/8 يكشنبه برگزاری نشست تخصصی با موضوع شادی و نشاط در جامعه
  نشست تخصصی در حوزه فرهنگی و اجتماعی ،با موضوع شادی و نشاط در جامعه و با عنوان شادی به شرط چاقو،با مسئولیت و اجرای انجمن علمی تربیت بدنی دانشگاه پیام نور واحد گندمان روز یکشنبه 8/9/94 ساعت 10 در محل سالن اجتماعات برگزار گردید.
اطلاعیه تعیین حوزه آزمون امتحانات پایانترم دانشگاه پیام نور
برگزاری نشست تخصصی با موضوع ازدواج،شرایط و ضرورت
 • 1394/8/19 سه شنبه برگزاری نشست تخصصی با موضوع ازدواج،شرایط و ضرورت
  نشست تخصصی در حوزه فرهنگی و اجتماعی ،با موضوع ازدواج (شرایط و ضرورت) و با عنوان نمی خوام تنها باشم و با مسئولیت و اجرای انجمن علمی تربیت بدنی دانشگاه پیام نور واحد گندمان روز سه شنبه 19/8/94 ساعت 10 در محل سالن اجتماعات برگزار گردید.
برگزاری دومین دوره ی آموزش مهارتهای تکمیلی ویژه ی دانشجویان در بستر آموزش الکترونیکی
تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی سراسری و پذیرش
برگزاری مسابقات ورزشی و تقدیر از برگزیدگان
 • 1394/7/25 شنبه برگزاری مسابقات ورزشی و تقدیر از برگزیدگان
  هفته دفاع مقدس نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است. در این مجموعه تابناک، درخشنده ترین و نفیس ترین نگین گرانبها یاد و خاطره شهیدان است. آنها جوانان و جوانمردان رشید و پاک سرشتی بودند که با آگاهی و درک والای خود موقعیت حساس کشور را تشخیص دادند و وظیفه ی بزرگ جهاد در راه خدا را مشتاقانه پذیرا شدند. هر ملتی که چنین دلاوران آگاه و شجاعی را در دامان خود پرورده باشد حق دارد به آنان ببالد و آنان را الگوی تربیت جوانان خود در همه دوران ها بداند.به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس ویاد شهدای گرانقدر هشت سال حماسه غرور آفرین دفاع مقدس انجمن علمی دانشجویی تربیت بدنی با همکاری بسیج دانشجویی پس از برگزاری جلسات متعدد با اعضا و مسئولین دانشگاه اقدامات زیر انجام دادند: 1-برگزاری جلسات متعدد،تأیید دانشگاه و تقسیم وظایف 2-اطلاع رسانی گسترده به دانشجویان
کسب رتبه های برتر کشوری المپیاد ورزشی پیام نور
 • 1394/7/25 شنبه کسب رتبه های برتر کشوری المپیاد ورزشی پیام نور
  تأثیر انجام فعالیت های ورزشی برای همه سنین و رده ها بر هیچ کس پوشیده نیست.ورزش علاوه بر کمک به حفظ سلامت جسم،در جهت ارتقای روحیه نشاط و سلامت روان نیز بسیار مؤثر است.یکی از برنامه هایی که همواره مدنظر مسئولین این دانشگاه بوده پرداختن به مقوله ورزش و ترویج فرهنگ ورزش و سلامتی در بین دانشجویان،اساتید و کارکنان بوده است.در این راستا دانشگاه پیام نور واحد گندمان با حمایت بیدریغ اعضای انجمن علمی تربیت بدنی نسبت به شناسایی دانشجویان مستعد ورزشکار و معرفی به اداره تربیت بدنی استان اقدام نمود که پس از انتخاب 5 نفر از دانشجویان در رشته های مختلف،تیم های اعزامی در دو استان همدان و قم به رقابت پرداخته و بانوان دانشگاه موفق به افتخار آفرینی در سطح کشوری شدند:
برگزاری همایش ویژه دانشجویان رشته تربیت بدنی
 • 1394/7/22 چهارشنبه برگزاری همایش ویژه دانشجویان رشته تربیت بدنی
  مراسم فوق به همت انجمن علمی دانشجویی تربیت بدنی در تاریخ 22/7/1394 در محل دانشگاه پیام نور واحد گندمان برگزار گردید.دانشجویان رشته تربیت بدنی شاغل به تحصیل و همچنین دانشجویان جدیدالورود این رشته از طریق تماس تلفنی مطلع گردیده و تعدادی از دانشجویان فارغ التحصیل و پذیرفته شده در مقطع کارشناسی ارشد نیز به این مراسم دعوت گردیدند. مراسم با قرائت قرآن توسط دانشجوی واحد (برگزیده استانی مسابقات قرآن سال گذشته) جناب آقای امیرعلی زمانی آغاز گردید و پس از قرائت سرود جمهوری اسلامی ایران،جناب آقای بزرگمهر ضمن خوشامدگویی به دانشجویان، دلایل ارجحیت تحصیل در دانشگاه پیام نور را برشمرده و اقدامات مهم صورت پذیرفته در واحد گندمان را تبیین نمودند.
پیام گرامی داشت هفته دفاع مقدس
مزایای تحصیل در دانشگاه پیام نور
شرکت در نمایشگاه یک قدم تا ظهور و برپایی غرفه عفاف و حجاب
 • 1394/4/18 پنجشنبه شرکت در نمایشگاه یک قدم تا ظهور و برپایی غرفه عفاف و حجاب
  نمایشگاه یک قدم تا ظهور به همت شورای فرهنگی شهر گندمان و با شرکت ادارات و نهاد های فرهنگی گندمان با برپایی غرفه های متعدد در تاریخ 18/4/94 به مدت سه روز در محل آستان مقدس امامزادگان عسکر و علی برگزار گردید.غرفه های سلامت هلال احمر،غرفه نماز،غرفه مشاورین ترک اعتیاد از دیگر بخش های این نمایشگاه بود. انجمن علمی تربیت بدنی دانشگاه پیام نور واحد گندمان نیز با همکاری صمیمانه بسیج دانشجویی و کانون عفاف و حجاب دانشگاه نسبت به برپایی غرفه عفاف و حجاب اقدام نمود که مورد استقبال اهالی قرار گرفت.در این غرفه علاوه بر نصب 15 بنر در خصوص عفاف نسبت به فروش محصولات فرهنگی با تخفیف ویژه مشاوره و پخش کلیپ،توزیع بروشور های مناسب و ... اقدام گردید. در ضمن مشاوره مذهبی و خانوادگی از جمله برنامه های دیگر صورت پذیرفته در غرفه بود.
شروع ثبت نام دوره های آموزشی مهارت تکمیلی ترم تابستان
برگزاری جشنواره غذای سالم
 • 1394/2/29 سه شنبه برگزاری جشنواره غذای سالم
  جشنواره دانشجویی غذای سالم روز سه شنبه مورخ 29/2/94 ساعت 12به صورت درون دانشگاهی در دانشگاه پیام نور واحد گندمان برگزار گردید.این جشنواره به درخواست تعدادی از دانشجویان و پس از طرح در شورای آموزشی،با مسئولیت و نظارت انجمن علمی تربیت بدنی دانشگاه پیام نور واحد گندمان برگزار گردید.
برگزاری نشست تخصصی با موضوع اخلاق دانشگاهی
 • 1394/2/29 سه شنبه برگزاری نشست تخصصی با موضوع اخلاق دانشگاهی
  نشست تخصصی با موضوع اخلاق دانشگاهی طبق درخواست دانشجویان و با مسئولیت و اجرای انجمن علمی تربیت بدنی دانشگاه پیام نور واحد گندمان روز سه شنبه 29/2/94 ساعت 10 در محل کلاس 201 برگزار گردید.
برگزاری مانور آمادگی جسمانی امدادهای ضروری هنگام زلزله
 • 1394/2/21 دوشنبه برگزاری مانور آمادگی جسمانی امدادهای ضروری هنگام زلزله
  این مانور به مناسبت هفته جهانی هلال احمر ، از طرف انجمن علمی تربیت بدنی و کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه پیام نور واحد گندمان و با همکاری جمعیت هلال احمر شهرستان بروجن و آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان بروجن در روز یکشنبه مورخ 20/2/94 ساعت 12-10 صبح در محل دانشگاه پیام نور واحد گندمان برگزار گردید.
همایش تجلیل از اساتید رشته تربیت بدنی، بزرگداشت مقام معلم
 • 1394/2/12 شنبه همایش تجلیل از اساتید رشته تربیت بدنی، بزرگداشت مقام معلم
  با عنایت به فرا رسیدن 12 اردیبهشت و هفته بزرگداشت مقام معلم و استاد،همایش تجلیل از اساتید رشته تربیت بدنی به همت اعضای انجمن علمی تربیت بدنی در تاریخ 12/2/1394 در محل سالن اجتماعات کاردانش دخترانه گندمان برگزار گردید.دانشجویان مشغول به تحصیل از هفته ها قبل از طریق پیامک و بنر اطلاع رسانی مطلع گردیده و تعدادی از دانشجویان فارغ التحصیل پذیرفته شده در مقطع کارشناسی ارشد نیز به این مراسم دعوت گردیدند.
راهنمای ثبت نام غیر حضوری دانشجویان جدیدالورود
راهنمای آزمون الکترونیکی(وپژه امتحانات پایان ترم)
کاهش حداقل تعداد واحد انتخابی دانشجویان غیرمشمول
محاسبه نمره حفظ جز سی قرآن کریم
۲۵ توصيه رهبر انقلاب به دانشجويان
وضعیت کلاس
آدرس:استان چهارمحال و بختياري-شهر گندمان-بلوار وليعصر-بلوار دانشگاه-دانشگاه پيام نور واحد گندمان
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما